JBL ProAquaTest Combi Set Plus Fe
Beschrijving
Testkoffer / testset met druppeltestjes voor het eenvoudig en nauwkeurig meten van: pH-waarde, carbonaathardheid (KH), ijzer (Fe) voor planten, nitriet (NO2), nitraat (NO3) en CO2 met een berekening via een tabel. Ideaal voor het beplante aquarium!
Bevat de volgende testsets
– pH-test: zuurgehalte van 3,0 tot 10,
– KH-test: pH-stabiliteit (carbonaathardheid)
– Fe-test: ijzerwaarde (controle op de hoeveelheid plantenmest)
– NO2-test: giftige stikstofverbinding
– NO3-test: controle afvalstoffen en plantenvoeding
– Voordeliger dan alle testen los te kopen
– Eenvoudig in gebruik met duidelijke handleiding
– Nauwkeurig dankzij duidelijk af te lezen kleurenkaarten
– Inclusief uitgebreide handleiding met welke acties te ondernemen wanneer iets niet in orde blijkt te zijn
– Ieder testsetje is voldoende voer ongeveer 50 testen, dus zelfs bij wekelijks gebruik volstaat één koffer voor ongeveer een jaar lang testen
– Reactievloeistoffen zitten in verpakkingen met een kindveilige sluiting
– Met laboratorium comparatorsysteem, houdt rekening met de natuurlijke water-eigen verkleuring van het te testen water.
– Netjes verpakt in een waterdichte kunststof koffer
– Testsetjes zijn ook los verkrijgbaar als navulling
Een online professionele analyse van de verkregen testresultaten vind je hier!
Inhoud
Testkoffer voor beplante aquaria inclusief 5 reagentia, 3 glazen cuvetten, spuit, doseerlepel, comparatorblok, kunststof cuvetten, kleurenkaarten, protocolbladeren en een gebruikershandleiding.
Extra informatie
Verzendgewicht | 0,525 kg |
---|---|
Verzendafmetingen | 26,6 × 5,2 × 22,6 cm |
€63,50
3 op voorraad (kan nabesteld worden bij onvoldoende voorraad)